et | en

Suvelaager "ISAD JA POJAD - TERVE IGAVIK"

Mida laagris tehakse? Iga suvelaager on kordumatu ja paljud laagri tegevused sõltuvad laagriliste ootustest ja soovidest. Seniste laagrite kohaselt võib välja tuua lisaks tavapärastele laagri tegevustele nagu ujumine, lõkketulel söögi valmistamine, telgis vm ööbimisele järgmised üheksa teemat:

 

Laagrilised ehitavad midagi üheskoos.

Isa ja poeg meisterdavad midagi kahekesi.

Õpitakse tundma loodust.         

Mängitakse lõbusaid mänge.

Püütakse kala.

Tehakse sauna.

Laevatatakse häid soove.

Omandatakse elutarkust.

Räägitakse meestejutte.

 

Kes ja millal on laagrisse oodatud? Suveaager on mõeldud isadele ja poegadele, kes soovivad üksteise ning ka teiste meeste seltsis mõnusalt aega veeta, kes on valmis andma endale võimaluse argipäevast väljapoole astudes kogeda üheskoos midagi teistsugust. Saue vallas Pesa talus toimub isade ja 6. -14. a poiste laager 20. - 22. juulil 2012. a 

Toimumiskoht: Laagripaigaks on Saue vallas (Harjumaa) olev Pesa talu (vt ka www.hagal.ee). Pesa talule on lisaks loodusele andnud tubli annuse omapära ka taluperemees Ralf Neemlaid, tänu kellele on paljudel talu ümbruse kohtadel sootuks uus tähendus.  Vt laagripaiga kirjeldust siit.

 

Laagri maksumus: Laagri ühe päeva maksumus inimese kohta on 20 eurot. Kui hind ei ole taskukohane, siis anna teada, kindlasti leiame mingi lahenduse. Laagri kohtade arv on piiratud.

 

Laagris osalenute tagasiside

Korduma kippuvad küsimused

 

Suvelaagrisse registreerumine

Vali palun sobiv laagriaeg:

Sinu täisnimi:

Sinu email:   

Poja (poegade) nimi ja vanus: 

Kommentaar/küsimus: